App Store Google Play

БЮТ проти, але вибори скоріш за все будуть

08.04.2009 18:32

БЮТ виступає проти дострокових парламентських виборів, але їх імовірність на сьогодні є високою. Про це ІМК повідомив народний депутат України від БЮТ Святослав Олійник.

Він нагадав позицію БЮТ, який виступає проти проведення дострокових виборів, але водночас зазначив, що ймовірність дострокових парламентських виборів на сьогодні є високою.

За словами Святослава Олійника, питання юридичної або правової підстави для таких виборів є другорядним, оскільки першим питанням завжди є політична згода.

"Якщо політична згода буде досягнута між головними гравцями, то юридичний аспект - це питання технічного оформлення, не більше й не менше", - відзначив народний депутат.

Співрозмовник ІМК також відзначив, що сьогодні необхідно зрозуміти, кому та для чого потрібні дострокові вибори до парламенту.

"Якщо вони потрібні для того, щоб відновити політичну систему, то це один підхід, але якщо вони потрібні для того, щоб заховати під парасолькою парламентської фракції діючий Секретаріат Президента, який натворив достатньо сумнівних справ, то це зовсім інше питання, і такі вибори, очевидно, не потрібні", - резюмував С.Олійник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...