App Store Google Play

БЮТ проти, але вибори скоріш за все будуть

08.04.2009 18:32

БЮТ виступає проти дострокових парламентських виборів, але їх імовірність на сьогодні є високою. Про це ІМК повідомив народний депутат України від БЮТ Святослав Олійник.

Він нагадав позицію БЮТ, який виступає проти проведення дострокових виборів, але водночас зазначив, що ймовірність дострокових парламентських виборів на сьогодні є високою.

За словами Святослава Олійника, питання юридичної або правової підстави для таких виборів є другорядним, оскільки першим питанням завжди є політична згода.

"Якщо політична згода буде досягнута між головними гравцями, то юридичний аспект - це питання технічного оформлення, не більше й не менше", - відзначив народний депутат.

Співрозмовник ІМК також відзначив, що сьогодні необхідно зрозуміти, кому та для чого потрібні дострокові вибори до парламенту.

"Якщо вони потрібні для того, щоб відновити політичну систему, то це один підхід, але якщо вони потрібні для того, щоб заховати під парасолькою парламентської фракції діючий Секретаріат Президента, який натворив достатньо сумнівних справ, то це зовсім інше питання, і такі вибори, очевидно, не потрібні", - резюмував С.Олійник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...