App Store Google Play

Виселення кадетів не відбулося

07.04.2009 13:38

Кадетський корпус школи Самойленко поки що лишається на місці. Ніхто з чиновників, судових виконавців та представників правоохоронних органів так і не прибув на прогнозоване на сьогодні виселення учнів та викладачів з приміщення колишньої школи №145 на ж/м Сокіл-2. Натомість близько 40 учнів, їхні батьки та викладачі організували пікет спротиву. До них також приєдналися активісти громадської організації "Земля і воля".

"Все, що з нами відбувається - ніщо інше як захист чиновників своїх капіталів та дій, які вони скоїли проти школи Самойленко ще чотири роки тому, коли наш корпус та ліцей знаходилися у приміщення на Набережній Заводській, яке перетворили на підвал з допогою БТІ і в подальшому приватизували, - заявив начальник Кадетського корпусу Володимир Самойленко. - Всі дії чиновників спрямовані на знищення школи, нас позбавили ліцензії та незаконно відмовляють у продовженні оренди. Ніхто, починаючи з місцевої влади і закінчуючи прокуратурою,жодним чином не реагує на це свавілля."

За словами Володимира Самойленко, керівництво закладу подало позов і 14 квітня цього року Господарський суд має винести рішення щодо примусового укладання договору оренди.

ФОТОРЕПОРТАЖ