App Store Google Play

Дніпропетровців пригощатимуть вегетаріанським смаколиками

07.04.2009 09:06

У Дніпропетровську розпочався фестиваль "Дні вегетаріанської культури у Дніпропетровську". Цей міський фестиваль проводиться вже вдруге. Упродовж двох тижнів - з 6 по 18 квітня - медичний центр "Асоль" спільно з Інститутом прикладних духовних технологій ім. Дж. Фейворса знайомитимуть городян з історією та традиціями вегетаріанства, розповідатимуть про сучасний стан справ у вегетаріанстві, про його користь та популярність. Організатори мають на меті змусити дніпропетровців замислитись над історичними фактами та сучасними досягненнями вчених, що демонструють можливості вегетаріанства у збереженні здоров'я нації, поліпшенні екології, економіки та моральності.

Наразі вегетаріанський рух в країнах СНД за масштабами значно поступається західному. Передусім, це пов'язане із браком інформації про переваги безм'ясного харчування. Саме для цього і проводиться другий фестиваль вегетаріанської культури.

Торік свято запам'яталося дніпропетровцям яскравим відкриттям з фантастичним вегетаріанським фуршетом та величезним тортом, спектаклями та пізнавальними лекціями, вегетаріанськими вікендами тощо.

Цьогоріч організатори планують зробити фестиваль ще більш насиченим та різноманітним:  на відвідувачів заходу очікує безліч сюрпризів, зустрічі з знаменитими людьми-вегетаріанцями та інші цікаві моменти.

Зокрема, з 6 по 10 квітня - в навчальних закладах та на підприємствах Дніпропетровська пройде цикл лекцій на тему "Вегетаріанство - що воно може мені дати?"

10-12 квітня - на турбазі на березі Орелі відбудеться незабутній вегетаріанський вікенд з майстер-класами з приготування вегетаріанських смаколиків, зайняттями хатха-йогою, лекціями на тему здорового способу життя, "музичним багаттям" та, звичайно, відвідачі зможуть насолодитися чистим повітря та кришталевою джерельною водою. Виїзд н турбазу - 10 квітня о 17.30, повернення - 12 квітня о 16.30.

З 13 по 17 квітня - п'ять вечорів у вегетаріанській вітальні. Щодня з 18 години дніпропетровці знайомитимуться з процесом приготування та куштуватимуть страви вегетаріанської кухні, секретами куховаріння з відвідувачами ділитимуться майстерні кухарі. Вітальня працюватиме за адресою проспект Пушкіна, 61-б. Початок - о 18.00.

Фінішуватиме фестиваль 18 квітня благодійним вегетаріанським святом - програмою передбачені конкурси, спілкування, концертні номери та, звичайно, вегетаріанське частування. Початок дійства о 16.00 за адресою проспект К.Маркса,93.

Фестиваль вегетаріанства є некомерційним, благодійним заходом. Усі зібрані кошти підуть на популяризацію знань про цей спосіб житя.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...