App Store Google Play

Святослав Вакарчук закликав молодь Дніпропетровська повірити у себе

06.04.2009 17:27

Сьогодні, 6 квітня, до Дніпропетровська прибув лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук. Його мандрівка країною відбувається в рамках презентацїї нового музичного проекту "Вночі". Програма, до складу якої крім 11 композицій з альбому "Вночі", увійшли також хіти "Океану Ельзи" у новій обробці, стартувала 6 березня в Національному палаці мистецтв "Україна". 11 квітня співак дасть ще один, додатковий концерт у Києві, який стане завершальним в цьому турне.

Паралельно з туром Вакарчук проводить соціальну акцію «Людина творить країну» в університетах Києва, Львову, Одеси, Донецька, Запоріжжя тощо, під час якої він спілкуєтсья з молоддю щодо їх бачення майбутнього та збирає книги, які згодом передасть до дитячих будинків. Сьогодні Святослав Вакарчук зустрівся з дніпропетровськими студентами - учнями Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Зала у Палаці студентів була забита вщент - бажаючих поспілкуватися зі співаком було значно більше, аніж могла вмістити чимала аудиторія.

За словами Вакарчука, акція, передусім, має допомогти зрозуміти кожному, що саме він самостійно створює свою країну. І влада в Україні, на переконання співака, є така, якої заслуговує і яку обирає сам народ. Тож що інтелектуальнішою буде нація, то якіснішим буде рівень влади. А інтелект нації напряму залежить від кількості та якості прочитаних українцями книжок.

Напередодні студенти отримали від Вакарчука пропозицію зібрати книги для дитячих будинків міста - кожен студент мав принести на зустріч бодай одну книжку: дитячу, або ні, серйозну, або жартівливу, новісіньку, або декілька разів перечитану.  Варто відзначити, що книжок зібрали чимало! Причому серед них можна було побачити не лише традиційні казки та дитячі оповідання, але також і більш серйозні енциклопедії та пізнавальні видання, значна їх частина - українською мовою.

Від себе Святослав Вакарчук подарував дітям збірку творів модного нині письменника - Миколи Гоголя.

Упродовж тривалого часу співак відповідав на питання молоді, яка зібралася аби поспілкуватися зі своїм кумиром - небагато хто з них зможе потрапити увечері на концерт Вакарчука в Театр опери та балету. Вартість квитків є "кусючою" для молоді, а надто -  в умовах кризи: та й найдешевших квитків, вартістю 150 гривень не стало вже за кілька днів після початку їх продажу.

Наступним етапом соціальної програми колишнього політика-співака стане придбання нових книг для тих самих дітлахів з дитячих будинків. За словами Святослава Вакарчука, чимало видавців країни вже підтримали цю ініціативу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...