App Store Google Play

Щоб не пив, не палив, пасажиру не хамив

03.04.2009 17:01

Таксист, який порушив правила або по-хамськи поставився до пасажира,  ризикує втратити роботу назавжди. Саме з такою ідеєю нещодавно виступила головна автотранспортна інспекція Дніпропетровської області. Впровадження таких заходів змусить служби таксі надавати своїм клієнтам по-справжньому якісні послуги.

Вдатися до такого методу транспортників змусили дві аварії за участю водіїв таксі, що трапились з початку року. В результаті цих ДТП загинула одна людина, чимало зазнали травм.

Зазвичай звільнений з однієї служби за пияцтво або хамство водій влаштовується в іншу. Обирати є з чого - у місті працюють 27 служб таксі, яким постійно потрібні водії.

Втім, то було раніше, незабаром ситуація зміниться докорінно. 

Вже сьогодні у Дніпропетровську працює спеціальна рада по роботі таксі. Окрім працівників Головатотрансу, до її складу входять співробітники ДАІ та керівники служб таксі.

Останні зараз збирають інформацію про своїх підопічних, за якими водяться "грішки". Вже на найближчій зустрічі Ради ці дані будуть занесені до  загальної бази. Саме вона стане фактично "чорним списком".

Опинитися у «чорному списку» несумлінний водій ризикує якщо, наприклад, сяде за кермо нетверезим або якщо за його авто значиться ДТП із потерпілими. Неприпустимим є також систематичне порушення правил дорожнього руху, хамське поводження та завищення вартості проїзду. Керівник прес-служби обласного відділення Голоавтовінспекції зауважує, що якщо водій був помічений у вживанні наркотиків, або спійманий у нетверезому стану за кермом - про роботу в таксі йому доведеться забути назавжди. Водночас, ті водії, які свого часу погарячкували та з неповагою поставилися до пасажира, нагримали на нього, або полаялись - матимуть шанс реабілітуватися. Проте, в останньому випадку на "гарячу голову" чекає випробувальний термін.

Самі ж таксисти наразі досить скептично ставляться до ідеї зі списками - не вірять у те, що це реально змінить ситуацію на дорогах на краще.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...