App Store Google Play

Донька Кучми привезла у Дніпропетровськ Mercedes Vito

02.04.2009 09:56

Дніпропетровський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом отримав від Фонду Олени Франчук «АНТИСНІД» мобільну клініку у рамках благодійної програми «Створення, оснащення та підтримки роботи мобільних клінік, спрямованої на лікування, профілактику та моніторинг стану здоров'я ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей в регіонах України».

Сучасний мікроавтобус Mercedes Vito обладнаний всім необхідним для діагностики народжених від матерів з ВІЛ-інфекцією дітей. Завдяки мобільності лікарів сотні ВІЛ-позитивних малюків в найвіддаленіших куточках області отримають кваліфіковану допомогу педіатрів та лікарів-інфекціоністів і не муситимуть долати сотні кілометрів аби потрапити на прийом до лікаря в обласному центрі.

Вартість однієї мобільної клініки більше 100 тисяч доларів. В цій мобільній клініці є УЗД, електрокардіограф, прилад, який виявляє антитіла до ВІЛ, центрифуга та ваги для немовлят.

Презентували мобільну клініку Посли Фонду дует «Алібі» - Ганна та Аліна Завальські. Дівчата поставилися до своєї місії серйозно і зізналися, що планують надалі підтримувати стосунки з Дніпропетровським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом. Щойно з'являться перші результати роботи лікарів на Дніпропетровщині за допомогою цієї мобільної клініки - співачки пообіцяли озвучити їх на всю Україну. На їх думку, це мусить підштовхнути населення до більш уважного ставлення до проблеми боротьби зі СНІДом.

Фонд «АНТИСНІД» передав мобільні клініки також до Києва і Київської області, Донецької, Миколаївської та Одеської  областей та до Криму. В цих регіонах рівень захворюваності на СНІД - найбільший.

Торік у Дніпропетровській області зареєстровано понад 3 тисячі нових випадків ВІЛ-інфекції. Показники захворюваності в нашій області перевищують показники по Україні більше, ніж удвічі!

На 1 січня 2009 року в області кількість ВІЛ-інфікованих осіб, які перебувають під диспансерним наглядом в області становить понад 15 тис. осіб. З них 1296 - діти, причому 1280 малюків народжені ВІЛ-інфікованими матерями. У будинках дитини Дніпропетровська та Кривого Рогу перебуває 50 ВІЛ-інфікованих дітей, двадцятьом з них встановлено діагноз ВІЛ, антиретровірусну терапію отримують 17 дітей.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...