App Store Google Play

Покличте санітарів

17.07.2008 22:13

Українські політики розкладаються та гниють, тому найбільш прогнилу з них частину треба викинути геть, щоб процес зараження всього суспільного організму не став незворотнім.

Цей дурний запах настільки запаморочив мізки окремим людям, що починають творитися дивні речі. Так, терміново від політичного впливу треба убезпечити генеральну прокуратуру.

Днями там вирішили примусово доставити на допит журналіста УП Сергія Лещенка, перед цим, вдихнувши чергову порцію політичного штину (орієнтовно, небезпечне джерело знаходиться в районі вулиці Банкової), відкопали в архівах справу щодо громадянства громадянина (поки що) Жванії.

Якщо так триватиме і далі...В принципі, куди вже далі?

Смердюча Верховна Рада спокійно розійшлася на канікули. Попереливали з пустого в порожнє, треба й відпочити.

Але гріх ображатися на убогих. Наші ж депутати постійно "під кайфом". У них небезпечна і важка робота - доводиться отруювати свій організм випарами політичної брехні.

Величезні бюджетні кошти, виділені на оздоровлення цього колективу, поки що результату не дали.

Декому при цьому вдається "потриндіти" з телевізора. Слід пам'ятати, що це особливо небезпечні екземпляри - вони намагаються поширити хворобу на інших. На щастя для країни, атрофія мозку сягнула в них критичної межі, тому, як правило, незалежно від того, яким макаром їм вдалося пробратися на телеекран, говорять вони одне й теж саме.

Отже, у суспільства встиг виробитися імунітет.

Як ускладнення хвороби у значної частини народних депутатів спостерігається схильність до дерибану всього, що можна. Але недаремно кажуть, що гроші - дуже слабка компенсація за зіпсовану карму.

Останнім часом незалежні експерти вказують на джерело забруднення - політичний невдаха Віктор Ющенко. Здавалося, що президент як раз наростив м'язи, озброївся чи то базукою, чи то Балогою, наплодив безліч указів, доручень і промов, але на якість його політичного життя це чомусь не вплинуло.

Намагання усіляко дискредитувати уряд, вставляючи йому дрібні й великі палиці в колеса, зробили самого президента "пустишкою". Справді, якщо є в Україні людина, яка тільки критикує, але не хоче брати на себе відповідальності, то це як раз про нього.

Деякі рішення глави держави виглядають і поготів екстравагантними. Наприклад, власний проект бюджету, чи заборона головам обласних адміністрацій самостійно з'являтися на урядові засідання. Або ж  - спроба мати власну невеличку армію у вигляді президентського полку із важкою технікою.

До речі, підказка лікарям - фактична підтримка Ющенком Черновецького на перевиборах у Києві говорить про те, що його політична хвороба має якесь космічне походження.

Ні, звісно, робити кроки для визнання вояків УПА в Україні, а Голодомору в світі, - це вкрай важливо. Так само як вести Україну до Європи і до НАТО.

От тільки ніхто в Європі на таку Україну не чекає. Як не чекає на неї і ПДЧ у грудні - про це відкрито говорять навіть найбільші євроатлантичні оптимісти.

Цікаво, що сьогодні Ющенко нищить своїх опонентів так само, як кілька років тому нищили його, зокрема і під час прем'єрства. Але українська політична хвороба стирає не тільки почуття реальності, але й пам'ять.

При цьому є сумніви, що чергові або позачергові вибори будуть ефективним засобом лікування.

По-перше, на загал, не склалося з альтернативою.

По-друге, ці інваліди від політики знову братимуть у них участь і будуть брехати, брехати, брехати...

Ні, звичайно, є можливість що той же Ющенко, в кінці кінців, повторить долю Мороза. Але якщо отак, по одному, розбиратися із "хворими" політиками, то скоріше вперед ногами винесуть усю країну, ніж вдасться оздоровити ситуацію. Щось треба міняти...

Як тут не згадати наших моральних авторитетів. Ау, де ви? Ті, що не подалися у партії та блоки, а займаються своєю справою. Невже будете чекати, поки вас в якості статистів покличуть на підписання чергового універсалу?

А загалом, що тут робити. Покличте краще санітарів.

Євген Булавка для УПHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Странная страна

Странная страна... Поколение выросшее в 90-х, по сути своей - ещё дети. Часть этих детей сложила головы на войне, часть - похоронила друзей которые были ещё с песочницы, часть отвоевала и навсегд...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.1918-1919 рік. Коли вони гинули за Україну, то хтось ділив владу.  А хтось, щоб урвати влади, до...
Максим Мірошниченко

Історичні міфи

Мало хто знає, що Дніпро/Дніпропетровськ/Катеринослав мав назву Січеслав. Ще меньше людей знають, що це - міф. Ще меньше людей розуміють що міфи - це основне, що доходить до масової свідомості з істор...
Максим Мірошниченко

О полиции и провокаторах

Полиция действовала на определенной стороне. Не нашей. Так будет несколько лет. Несколько лет вилкулы будут свозить сюда титушню от Бахмута до Кривого Рога. Проныривать в Днепре и подмучивать электора...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Про деда и победу

Да, кстати, я сама из семьи орденоносных военнослужащих. Не деда, а дедов, прадедов и бабули. Которые прошли Вторую мировую и часть из которых - в братских могилах.Но. Нет никакого праздника. Нет "вра...
Альтернатива парламенту є! Це - Рух "Справедливість"!Альтернатива Порошенку є! Це - Наливайченко!Вдруге ми - Рух "Справедливість" - приймаємо участь у виборах до #ОТГ. Вдруге пишаюся нашою командою!Тр...