App Store Google Play

Губернатор отримав по заслугах

01.07.2008 22:26

Днями Президент України Віктор Ющенко нагородив голову Дніпропетровської облдержадміністрації Віктора Бондаря орденом «За заслуги» III ступеня з нагоди Дня Конституції України та за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

Указ «Про відзначення державними нагородами» глава держави підписав 26 червня. Документ було оприлюднено на офіційному Інтернет-представництві Президента України.

Втім, з офіційної біографії губернатора Дніпропетровщини (дивіться нижче) важко зрозуміти, в чому саме полягає його внесок у розвиток конституційних засад. "Високий професіоналізм" молодого чиновника неодноразово ставився під сумнів очільницею Уряду Юлією Тимошенко, а вказаний в біографії менш ніж десятирічний досвід роботи на державній службі наводить на думку, що Президент неабияк полестив Вікторові Васильовичу у визначенні "багаторічна праця".

Незаперечною є лише "сумлінність" Бондаря. На усіх без винятку займаних ним посадах: в Уряді Єханурова, в Секретаріаті Президента і нарешті в губернаторському кріслі стратегічно важливої Дніпропетровщини молодий політик сумлінно та самовіддано захищав і продовжує захищати інтереси Президента Ющенка, безстрашно вступаючи у відверту конфронтацію з Юлією Володимирівною, для якої Дніпропетровщина, звичайно, є не менш стратегічно важливою.

Отже, наразі нагородження "дніпропетровського кіндер-сюрпризу" виглядає радше як чергова демонстрація Ющенка Юлії Тимошенко "хто в сім'ї за старшого" і доречніше було б відзначити пана Бондаря орденом "За вагомий особистий внесок в запекле протистояння Президента та Прем'єрки".

І неважливо, що подібного штибу нагорода не має пишної приставки "державна" і за такої спеки тане на очах, немов зроблена з шоколаду "Рошен" - внесок цей, увійде в історію разом з Універсалом, демонстративним листуванням та впертим ветуванням більшості ініціатив Уряду. Можливо, внесок цей у майбутньому оцінять діти. До речі, про дітей....

За що тридцятидворічного представника Президента в області можна сміливо нагороджувати орденом - так це за його особистий внесок у збільшення чисельності українців. Незважаючи на досить молодий вік, Віктор Бондар вже багатотідний тато та добрий сім'янин: має двох синів та доньку. За таких темпів він має усі шанси наздогнати і перегнати в цьому сенсі свого патрона і зрештою отримати з його рук орден "Батько-герой".

Крім цієї, безперечно важливої та суспільно-корисної риси (звички?), Бондар також перейняв у Ющенка традицію заводити "любих друзів". Як і Віктор Андрійович, молодший тезка понад усе цінує дружні та родинні стосунки часом навіть видозмінюючи слоган "Україна понад усе!" на не менш патетичний і такий, що заслуговує не меншої поваги варіант "Дружба понад усе!".

А зі списком цих друзів можна ознайомитись, зазирнувши на офіційний сайт Дніпропетровської ОДА в розділ "Список губернатора". Під егідою дбайливого та наполегливого створення позитивного міжнародного іміджу України, в рамках старанної щосекундної підготовки до неминучого Євро-2012 губернатор бере під свій особистий патронат будівництво кількох об'єктів, які не відповідають не те, що інтересам територіальної громади міста, а навіть вимогам та стандартам УЕФА! Якщо зовсім просто - то до Євро більшість з них ні до ліса ні до біса.  А от друзям та їх губернатору, чи то пак губернатору та його друзям - приємно. Орден Віктору Васильовичу за винахідливість та вміння дружити!

До чеснот орденоносного губернатора (знову таки у шефа запозичених) нещодавно додалася ще одна: висока моральність, яка просто таки межує з цнотливістю. На останній нараді, присвяченій широко розрекламованому і, як бачимо, не в менших масштабах сумнівному "Списку Губернатора", дніпропетровці із захопленням довідалися, що губернатор не любить порнографію і налаштований з нею покінчити. Боротися ж з цим явищем він збирається за допомогою комплексних комісій та бісової матері.

От невідомо лише якого біса застосовувати усі ці економічно-езотеричні каральні заходи він зібрався до цілком мирного і законослухняного символу міста - готелю "Дніпропетровськ"? Вочевидь, орендарі, які сумлінно сплачують в казну міста неабиякі гроші за оренду комунальної власності, не "подружилися" з губернатором на його умовах. Або ж кому із "друзів" цей неабиякий ласий шматок нерухомості просто в центрі міста впав у око аж до печінки.

Не так давно, ще на пам'яті у більшості, у тому числі навіть і у самого Віктора Васильовича, один славновідомий син Дніпропетровщини теж страшенно полюбляв усілякі ордени, медалі й інші брязкальця. В результаті дійшов до того, що сам себе вп'яте призначив Героєм Радянського Союзу. Як любив повторювати цей наш земляк "вєрной дорогой ідьоте, товаріщ!" Залишається тільки "углУбіть" і "расшИріть", бажано при цьому добре кінчити.

 

Довідка: офіційна біографія губернатора Дніпропетровщини. Віктор Васильович Бондар народився 05.11.1975 року у м. Ленінград. Освіта повна вища. У 1997 р. закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, правознавство, юрист. У 2004 р. закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», «Інформаційні управляючі системи та технології», аналітика комп'ютерних систем. Вільно володіє українською, російською. Англійською - читає та розмовляє. Державний службовець з 28.09.2000 року. 1 ранг державного службовця.

Трудова діяльність

 

09.1992 - 03.1996

студент Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого, м. Харків

03.1996 - 07.1997

юридичний радник АТ «Фінансово-промислова група «Сігма», м. Харків

07.1997 - 05.1999

заступник директора ТОВ «Європейський фонд розвитку», м. Харків

05.1999 - 06.2000

голова правління ВАТ «Донецький м'ясокомбінат», м. Донецьк

07.2000 - 09.2000

віце-президент ТОВ «Українські комунікації», м. Київ

09.2000 - 06.2005

керівник Центру,
заступник начальника Управління - керівник Центру,
начальник Управління,
заступник директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ

06.2005 - 08.2006

в. о. першого заступника Міністра,
Міністр транспорту та зв'язку України, м. Київ

09.2006 - 09.2007

Заступник Глави Секретаріату Президента України, м. Київ

з 03.09.2007

Указом Президента України №814/2007 призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

з 10.12.2007

Указом Президента України № 1200/2007 призначений головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Желдак для ДНІПРОГРАД

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...